Systemy aluminiowe

Niniejszym informujemy, że z dniem 1 listopada 2018 r. PP Aluminium zmienia adres siedziby z dotychczasowego na:

PP Aluminium, ul. Damrota 170, 43-100 Tychy

Numery telefonów oraz adresy e-mail pozostają bez zmian.
Uprzejmie prosimy o uwzględnienie powyższej zmiany w kierowanych do nas dokumentach oraz wystawianych fakturach.

Drzwi podnoszono-przesuwne HST

To absolutny hit ostatnich miesięcy w naszej sprzedaży. Skłoniło nas to do poszerzenia oferty tych drzwi. Aktualnie – zależnie od potrzeb i życzeń Klientów - produkujemy je w kilku systemach aluminiowych. Pełna gama kolorystyki profili oraz rodzajów szyb zespolonych dają wręcz nieograniczone możliwości dla inwestorów. Warto nadmienić, że jeśli chodzi o kolory to w grę wchodzi pełna paleta kolorystyczna RAL, lakiery strukturalne i drewnopodobne. Natomiast co do szyb to możemy zastosować zestawy 3 szybowe, ze szkłem o podwyższonych parametrach izolacji cieplnej, akustycznej, bezpieczeństwie i odporności na włamanie. Całość wyprodukowana jest w systemach, które pozwalają wykonać konstrukcje o bardzo dużych gabarytach z zachowanie funkcjonalności i wygody w użytkowania.

Dowiedz się wiecej

 

Dlaczego PP Aluminium?

Szeroka gama oferowanych produktów, ale przede wszystkim kompleksowa realizacja zadań w zakresie stolarki to główne nasze atuty. Gwarantujemy naszym odbiorcom doradztwo, konsultacje, wielowariantowe przygotowanie ofert, wykonawstwo, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu stolarki aluminiowej. Rozwój zapewnia nam nowoczesny park maszynowy, zespół doświadczonych pracowników i konstruktorów o wysokich kwalifikacjach oraz autoryzowani montażyści.


Pracujemy w systemach:
   
W naszej ofercie znajduje się również stolarka PVC w wiodących europejskich systemach: Schuco, Veka, Gealan i Profine oraz rolety i inne akcesoria.

Czytaj więcej

Zalety stolarki aluminiowej.

Poradnik

Rozwiązania energooszczędne. Poprzez dobór systemów o dużej głębokości zabudowy, szyb zespolonych jedno i dwukomorowych oraz innowacyjnych rozwiązań przekładki termicznej uzyskujemy bardzo wysokie parametry izolacji cieplnej.

Bezpieczeństwo. Zastosowanie szyb bezpiecznych oraz antywłamaniowych oraz szeroka gama zamków ryglujących i wkładek pozwala uzyskać bardzo wysoki stopnień zabezpieczenia przed włamaniem.

Nowoczesny wygląd. Szeroka gama kształtów i kolorów profili pozwalają dopasować stolarkę do każdego stylu architektonicznego...

więcej

 

Realizacje

realizacja: hotmedia