Montaż

Montaż

O szczelności okien i ich prawidłowym działaniu decydują nie tylko dobre parametry techniczne produktu, a także prawidłowy montaż.
Montaż wykonany z należytą staranności i z zachowaniem prawidłowej techniki ograniczy powstawanie mostków termicznych i strat energii w budynku.

Kupując okna w PP aluminium oferujemy autoryzowany montaż stolarki. To sprawdzone rozwiązanie, które gwarantuje klientom nie tylko odpowiedzialność za produkt, ale również za jego prawidłowe funkcjonowanie. Do tego dochodzi doradztwo, fachowy pomiar, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Poza klasycznym montażem oferujemy również tzw. ciepły montaż. Użycie paroizolacyjnych taśm okiennych to skuteczna metoda zabezpieczenia warstwy piany poliuretanowej przed przenikaniem wilgoci z otoczenia. Tylko sucha warstwa piany posiada odpowiednie parametry izolacyjne i akustyczne. Jeśli są Państwo zainteresowani takim montażem to nasi pracownicy chętnie udziela dodatkowych informacji. Szczegółowe uzgodnienia przekażemy również przy okazji pomiarów i uzgodnień.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć w trakcie prowadzonego przez nas ciepłego montażu w warstwie ocieplenia.

realizacja: hotmedia