Ogrody zimowe Śląsk - Katowice, Tychy i inne

Zbudujemy dla Państwa ogród zimowy, który powiększy Wasz Dom i będzie służył jako miejsce odpoczynku, spotkań ze znajomymi i „łapania dobrej energii”. Przestrzeń ta będzie pełna słońca i zieleni z jednoczesnym zachowaniem komfortu i elegancji. Prawidłowo zaprojektowany, przeszklony ogród będzie również w słoneczne zimowe dni dogrzewał dodatkowo dom.

Nasza realizacja z wykonana z profili aluminiowych lakierowanych w strukturze drewnopodobnej – wiśnia. Ogród wyposażony jest w drzwi uchylno-przesuwne i szkło spełniające wymogi izolacji cieplnej i bezpieczeństwa.

W innym zamówieniu wykonywaliśmy duże przeszklenie z tarasu wraz u uchylnymi oknami dachowymi oraz dużymi frontowymi drzwiami harmonijkowymi. Całość na bazie konstrukcji z drewna  w kolorze RAL 7022.

Różnorodność rozwiązań pozwala na zaprojektowanie ogrodu zimowego według indywidualnych upodobań. Rodzaj aranżacji zależy od koncepcji, powierzchni oraz potrzeb

Przykładowe formy ogrodów zimowych:

Aluminium jest doskonałym materiałem do wykonywania ogrodów zimowych. Jest wytrzymały, lekki, łatwy w konserwacji i odporny na korozje. Zastosowanie profili z przekładkami termoizolacyjnymi daje wysoki poziom izolacji cieplnej.

Stosowany przez nas system do konstruowanie ogrodów zimowych to ALIVER.

Aliver 100 (VR100)

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU
Najprostszy system zadaszeń. System bez izolacji termicznej. Stosowany rodzaj krokwi - profil w kształcie odwórconej litery "T" /element nośny powyzej wypełnienia/. Mozliwe wypełnienia to: polwęglan komorowy lub szklenie szkłem pojedynczym.

Więcej...
realizacja: hotmedia