Drzwi przeciwpożarowe Śląsk - Katowice, Tychy i inne

drzwi przeciwpożarowe Katowice

Drzwi przeciwpożarowe to profesjonalne zabezpieczenie na wypadek pożaru, które zmniejsza ryzyko rozprzestrzenienia się dymu oraz ognia. Są stosowane przede wszystkim w budynkach przemysłowych – m.in. zakładach produkcyjnych, z uwagi na wymagania techniczne stawiane takim konstrukcjom. Są jednak polecane również w budownictwie mieszkaniowym – zwłaszcza jako zamknięcie pomieszczeń takich jak np. kotłownie. Z myślą o wymagających Klientach przygotowaliśmy szeroką gamę drzwi oraz konstrukcji przeciwpożarowych.

Nowoczesne drzwi przeciwpożarowe: Katowice i okolice

PP Aluminium oferuje najwyższej klasy drzwi przeciwpożarowe, które są skuteczną zaporą dla ognia, dymu oraz zapewniają efektywną izolację termiczną.

Z uwagi na szeroką gamę wariantów, w których wykonane mogą być drzwi przeciwpożarowe oraz najwyższą jakość produktów, w naszej ofercie odpowiednie rozwiązanie dla siebie znajdzie każdy Klient.

By złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z nami lub odwiedzić naszą siedzibę. Nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie drzwi przeciwpożarowe, służąc wsparciem technicznym. Możemy zająć się również montażem w mieście Katowice oraz wykonaniem prac serwisowych.

Zapraszamy do podjęcia współpracy!

Ponzio PE 78EI

System o trzykomorowej konstrukcji przeznaczony do wykonywania wewnętrznych i zewnętrznych przegród przeciwpożarowych.
PE 78EI pozwala na wykonywanie jedno i dwuskrzydłowych drzwi otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz o różnych rozwiązaniach progowych. W systemie zastosowano przekładki termiczne o szerokości 35 mm. Głębokość konstrukcyjna kształtowników dla ościeżnic i skrzydeł wynosi 78 mm (dla EI 120 - 89 mm).
Dzięki trzykomorowej budowie i dodatkowym elementom wzmacniającym, system pozwala na wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach.
W systemie zastosowane są dwa typy wkładów ogniochronnych: wkłady gipsowe oraz wkłady glinokrzemianowe. System pozwala na wykonywanie konstrukcji dymoszczelnych.

Więcej...
realizacja: hotmedia